Garantija ir saugumas

 

Garantija

      Garantija suteikiama pagal nustatytus LR teisės aktus:

Elektronika, kompiuterinė ir buitinė technika

       Visoms šioms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus ir kitas sąlygas rasite tokių prekių aprašymuose bei garantiniuose talonuose. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos, kurios nurodytos garantiniame talone ir prekės naudojimo instrukcijoje.

       Tuo atveju, jei nusipirkę vieną iš šių prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju, netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Kokybiškos elektronikos, kompiuterinės ir buitinės technikos prekės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose nurodytą terminą ir tik laikantis nurodytų reikalavimų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

 

Mokėjimų saugumas

       Kitokiakaina.lt  buvo kruopščiai patikrina (projektas, teikiamos paslaugos, internetinės svetainės funkcionalumas). Siekdama užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę pardavėjams ir jų klientams, mokėjimai.lt suteikė saugaus apmokėjimo garanto ženklą. Mokėjimai.lt - tam, kad Jūs galėtumėte būti garantuoti saugumu ir apmokėjimo būdų gausa atsiskaitant internetu.

      Tad būkite tikri – čia rasite sau tinkamiausią ir patogiausią mokėjimo būdą.

 

Duomenų apsauga

       Kitokiakaina.lt visais atvejais saugo savo klientų privatumą. Jūsų tikslūs duomenys yra būtini sutartiniams įsipareigojimams vykdyti (pirkėjo identifikavimui, prekės pristatymui).

       Garantuojame, kad Jūsų pateikta asmeninė informacija nebus perduota trečiosioms šalims ar naudojama kitais tikslais, išskyrus įstatymų numatytus atvejus.

       Šio tinklapio, ar bet kurios atskiros jo dalies, autorinės turtinės teisės priklauso www.Kitokiakaina.lt, todėl be išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama atgaminti visą tinklapį ar jo dalį, versti jį į kitas kalbas, adaptuoti, naudoti nuotraukas ar kitą informaciją, kitaip naudoti bet kokia forma ar būdu duomenis. Draudžiama atlikti bet kokius kitus veiksmus: kuriais gali būti pažeistos išimtinės savininkų teisės į šį tinklapį, kurie prieštarauja sąžiningos konkurencijos, reklamos, autorių teisių apsaugos principams.

Autorinės teisės

       Tinklapyje esantis turinys, prekių ženklai, logotipai ar kiti autorinių teisių objektai, išimtine teise priklauso šių prekių savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti tinklapyje esančią medžiagą, nuotraukas, logotipus Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų apibrėžtomis formomis ir būdais.

Swedbank SEB Nordea DNB Danske Citadele Siauliu    Ukio    MB